Будь-який пошук роботи починається з грамотного написання резюме. Однак не всі вміють це робити і деколи допускають банальні помилки, які можуть зіграти вирішальну роль при відборі кандидата на ту чи іншу посаду.
Засновниця компанії Staff Service, яка надає послуги аутсорсингу, аутстафінгу, рекрутингу та HR-консалтингу, Юлія Кирилюк розповіла Знай.uа, на що варто звернути увагу при складанні резюме.
"Думаю, що зараз всі вже надивилися серіалів, начиталися книжок, освоїли кулінарні майстер-класи - саме час подивитися на своє резюме. З найголовнішого - це чесність, в першу чергу з самим собою (чого ти хочеш, які твої досягнення і промахи та що ти готовий робити далі). Резюме - це не хронологія дат і місць роботи (адже це не історичний нарис), це те, хто ти є зараз і що ти хочеш у майбутньому. Вкладайте сенс в резюме", - порадила експерт.
За словами Юлії Кирилюк, найбільш поширена помилка в резюме пов'язана саме з фотографією.
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
"Всім подобається спілкуватися з приємною і доброзичливою людиною. А що чекати від кандидата, який робить фото в напівтемній машині у відображенні дзеркала заднього виду? Або ось ще приклад фото - прекрасний букет квітів та у правому нижньому кутку щаслива володарка букета. Потрудіться зробити чітке і приємне фото в бізнес-стилі і не обов'язково в повний зріст (якщо це не потрібно роботодавцем для вакансії). Довжина ваших ніг не повинна грати ніякої ролі при прийомі на роботу", - прокоментувала спеціаліст.
- у вас є конкурентні переваги і ви хочете підкреслити їх;
- у вас є здобутки, які належать до заявленої вакансії;
- у вас є величезне бажання працювати на цій посаді (найчастіше високий рівень мотивації - відмінний привід, щоб написати);
- ви хочете висловити повагу і увагу одержувачу листа (особисте звернення - це завжди приємно, тільки за умови, що ви звертаєтеся правильно і не плутаєте імен і букв в імені)
І в будь-якому випадку, якщо ви вмієте писати красиві мотиваційні листи. Завжди приємно читати, коли це красиво.
Нагадаємо, раніше Юлія Кирилюк розповіла Знай.uа, на яку роботу в умовах карантину можуть розраховувати українці.
Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, як будуть запускати громадський транспорт в Україні.
Також читайте матеріал Знай.uа про те, що кияни підняли хвилю протестів і вимагають від Кличка завершення карантину.