Вирощувати та розмножувати лимони можна щепленням або живцюванням. Цитрусові, які було вирощено з черешка, родитимуть вже у трирічному віці. Висаджувати живці краще навесні або влітку. З дорослої рослини зрізають гілку з 4-6 листям, половину листя видаляють.

Опісля рослину садять в керамічний горщик з попередньо підготовленим ґрунтом і накривають скляною банкою. Поливати потрібно через день. Склад ґрунту для вирощування лимонів повинен бути наступним: пісок, перегній, торф. Після появи першого листка банку знімають. На третій рік після висаджування рослина буде цвісти.

Вирощування лимонів, скріншот: YouTube

Поливання: взимку деревце поливають рідше, а влітку — по мірі висихання ґрунту. Температура води повинна становити 18°-22°. Якщо на рослині з'являться бутони протягом першого року формування, їх потрібно видалити. Два рази на тиждень влаштовувати теплий душ. Рекомендована вологість повітря в приміщенні – 65-70%. Тривалість освітлення — не менше 8-12 годин.

Для вирощування лимона у квартирі, краще застосовувати добрива без запаху. Поливати ними рекомендується 1 раз на 14-18 днів. До підгодівлі додають річковий пісок, деревну золу (1-2 чайні ложки на 1 л води). Обрізають цитрусові в кінці осені. Загалом на деревці лимона можливо виростити 15 – 20 плодів в рік, маса яких може сягати 120 – 200 г, а то й більше.

Отримати хороший урожай лимонів і виростити красиву рослину можливо тільки при хорошому догляді за нею. Слід пам'ятати, що сприятимуть рясному плодоношенню регулярні підгодівлі добривами, своєчасний полив та родючий ґрунт.

Популярні новини зараз

Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші

Повістки більше не прийдуть: кому більше не треба йти до ТЦК

Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною

Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення

Показати ще

Вирощування лимонів, скріншот: YouTube

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, вирощування червоного буряка на борщ — несподіваний спосіб підживлення. Рясний полив і підживлення буряків дозволить зібрати максимальний урожай

Як повідомляв портал "Знай.uа", посівний календар на травень 2020 - що і в які дні категорично не можна саджати. Посівний календар на травень допоможе городникам і садівникам зібрати багатий урожай восени

Також Знай.uа" писав, календар городника — підживлюємо полуницю правильно для щедрого врожаю. Найкращі способи підживлення полуничних грядок навесні