У Московському зоопарку помер 84-річний алігатор Сатурн. Рептилія у часи Третього рейху знаходилася у Берлінському зоопарку і була перевезена до Москви в 1946 році. Тут Сатурн прожив 74 роки.

Алігатор Сатурн народився в США приблизно у 1936 році. Майже відразу ж був доставлений в Берлінський зоопарк, звідки втік після бомбардування 23 листопада 1943 року. У 1946 році його знайшли британські солдати і передали представникам радянських окупаційних військ. Про те, як він провів ці три роки нічого не відомо.

Алігатор Сатурн, скріншот: facebook.com/watch/MoscowZoo

Співробітники Московського зоопарку згадують, що він "був розбірливий в їжі і відмінно запам'ятовував довірених кіперів, любив масаж щіткою, а якщо йому щось не подобалося — міг розгризти сталеві хваталки для подачі корму і бетонні декорації".

У повідомленні зоопарку йдеться про те, що 84 роки — це дуже поважний вік для алігатора. На волі представники цього виду живуть в середньому 30-50 років. "Це велике щастя, що кожен з нас міг глянути йому в очі, просто тихо побути поруч. Він бачив багатьох з нас дітьми. Сподіваємося, що ми його не розчарували", - написали співробітники Московського зоопарку.

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Згідно з даними Московського зоопарку, після бомбардування 23 листопада 1943 року загинуло від 20 до 30 алігаторів і крокодилів Берлінського зоопарку. Ще кілька плазунів померли від голоду і зимової температури.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, місця в Україні, які варто побачити хоча б один раз - і своя Венеція, і свій Версаль. Природні чудеса України, які варто побачити

Як повідомляв портал "Знай.ua", куди поїхати після карантину - топ-3 чарівних місць в Італії. Знай.uа пропонує відправитися в онлайн-подорож у найкрасивіші міста Італії

Також "Знай.ua" писав, таємниче виникнення майя – знайдено попередників древньої цивілізації. Вчені пояснили, звідки виникла древня цивілізація майя