З'явилася інформація, що з 17 червня на територію України повернеться спекотна погода до +30 градусів за Цельсієм відразу ж після похолодання з 14 по 16-17 червня. Про це повідомив завідувач відділенням українського гідрометеорологічного центру Владислав Білик.
"14 числа прийде похолодання, яке буде спостерігатися до 16-17 числа, ну а з 17 до наступних вихідних знову спека близько 30 градусів по всій території країни", - повідомив він.
Також за словами Білика, відповідне повернення спеки з 17 червня іноді буде супроводжуватися короткочасними грозовими дощами.
Відзначається, що в період похолодання з 14 по 16-17 червня температура повітря в денний час доби буде сягати від +23 до +28 градусів спеки по всій території України, а також не рідко будуть спостерігатися дощі.
За що можуть зупинити пенсійні виплати: про цю причину знають не всі
Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили
Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що готує молодятам кожен місяць одруження.
Як повідомляв портал "Знай.ua" читачам розкрили 10 ознак ідеальної пари.
Також "Знай.ua" писав, що станеться, коли в Сонце вріжеться великий астероїд.