Україна, яка з червня є партнером НАТО з розширеними можливостями, отримує розширену наукову співпрацю з Альянсом в різних сферах, таких як кібербезпека, високі технології, протидія тероризму і захисту від всіляких речовин (хімічних, ядерних і т.д.), а також в галузі енергетичної безпеки. Про це повідомляється на сайті НАТО.
Читайте Знай в Google News!
"Наука заради миру і безпеки" є програмою НАТО, в рамках якої Україна веде роботу за 27 напрямками з партнерами. Вона надає якісь перспективи для українських фахівців. У 2020 році були схвалені ще 13 нових ініціатив такої співпраці. Ці сфери готують системи реагування до готовності в разі надзвичайних ситуацій і також готовності медичної системи до подібних загроз.
Україна отримує можливість співпраці з представниками Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Греції, Італії та Естонії. Антоніо Місіролі, який виступає помічником генерального секретаря НАТО з нових проблем безпеки, заявив, що для іноземних колег буде важливий і цікавий досвід українських фахівців.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадавши, "Почнемо реконструкцію": Зеленський звернувся до тих, хто перебивається шпалерами, укосами і цементною стяжкою.
Як повідомляв "Знай.ua", Микола Томенко показав, на що перетворився щоденний патріотизм в сучасній Україні.
Знай.ua писав про змова клоунів! - Рабінович відреагував на ситуацію навколо телеканалу 112.