Починаючи з четверга, 13 серпня, в Україні стартував прийом електронних заяв на вступ до вишів. Відомо, що даний етап розрахований на тих, хто бажає отримати ступінь бакалавра або магістра.
Читайте Знай в Google News!
Про це стало відомо завдяки повідомленню Міністерства освіти і науки України.
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання
В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей
Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
"Сьогодні розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра і магістра. Після 11 класів. Подача заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети і триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для абітурієнтів, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО до вишів, але не зробили цього в період з 1 по 12 серпня). Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджет до будь-якого вишу без обмеження за кількістю спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується. У кожній заяві, що надходить подає на бюджет, він обов'язково встановлює її пріоритетність - від 1 до 5, де 1 - це найвища пріоритетність, а 5 - відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності - це важливий крок, адже її зміна після подачі заяви неможлива., - пишуть представники МОН України в мережі Facebook.
Варто також нагадати нашим читачам, що жодний вік не перешкода для того, щоб здобути освіту. Навіть на пенсії можна вступити до університету і успішно його закінчити. Це довів 96-річний Джузеппе Патерно. Незважаючи на вік, італієць зміг успішно захистити диплом, і отримав науковий ступінь бакалавра. Він став найстаршим випускником Університету Палермо.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Раніше повідомляли, у Києві зник сіроокий хлопчина з доброю посмішкою - мати не знаходить собі місця.
Як повідомляв Знай.uа, безпечне навчання: золоті правила комфортної освіти, перевірені педагогами.
Знай.uа писав, хворих дітей ізолюватимуть, а батьків не пускатимуть - як працюватимуть українські школи.