В Україні при постановці діагнозу коронавірус часто призначають в якості лікування саме антибіотики. У пацієнтів виникають питання, чому саме такі призначення роблять, якщо інфекція не піддається таким препаратам.
Читайте Знай в Google News!
Розставити всі крапки над " і " в даному питанні вирішив київський лікар-інфекціоніст вищої категорії кандидат медичних наук Віталій Янченко. Він відразу пояснив, що призначення антибіотиків при коронавірусної інфекції не є показником того, що лікар – некомпетентний.
Виявляється, таке призначення лікар дає для того, щоб уникнути або мінімізувати ускладнення після хвороби. Адже після вірусу може розвинутися бактеріальна пневмонія.
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
"вірус підступно діє на імунну систему, і виникають вторинні бактеріальні пневмонії. Тому всім хворим призначають два-три антибіотики, що попереджають бактеріальне ускладнення", - зазначив Янченко"Фактам".
Тим часом станом на 7 вересня в Україні з початку епідемії коронавірусної інфекції підтвердили вже 135 894 випадків зараження. За добу зафіксували 2 174 нових випадків. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадавши, Комаровський порадив викладачам дієві способи профілактики Covid-19.
Як повідомляв Знай. ua, покрокові дії при підозрі на covid-19, в МОЗ поділилися докладною інструкцією.
Також Знай. ua писав, що інфекціоніст розповів, що чекає Україну в листопаді і чи закінчиться карантин.