Українська авіакомпанія SkyUp може збанкрутувати через карантинні обмеження на перельоти по світу і зниженого пасажиропотоку.
Український авіаперевізник зазнає збитків на десятки мільйонів доларів і керівництво зазначає, що без держпідтримки можуть виникнути проблеми.
"Минулого року ми заплатили 200 млн грн податків і зборів. Цього року мали заплатити 400 млн грн. Замість цього нам загрожує банкрутство, а державі – мінус 100 млн грн через те, що всі наші 1 300 високооплачуваних фахівців стануть на біржу праці", - заявив в інтерв'ю співвласник SkyUp Airlines Олександр Альба.
Він також є співвласником туроператора Join Up!, де збитки від пандемії ще не підраховували. Клієнтів заспокоюють – загрози банкрутства оператора немає.
Втекти не вийде: для дезертирів та їхніх родин готують жорсткі обмеження
"Нафтогаз" висунув вимогу всім споживачам: на виконання кілька днів
У ТЦК ходитимете, як на роботу: контроль над чоловіками посилять ще більше
Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів
"Точні цифри отримаємо на початку 2021 року. Можемо говорити про значне падіння продажів, при цьому в туристичній індустрії менше ризиків і конкуренції, ніж в авіації, тому загрози банкрутства немає", - пояснила керівник PR-відділу Join Up! Ольга Ткаченко.
За її словами, співвласник компанії звернув увагу держави на авіаційну галузь в Україні, оскільки SkyUp змушений конкурувати з іноземними авіаперевізниками, які отримали величезні суми держпідтримки.
"Їх вони успішно витрачають на те, щоб закріпитися на українському ринку і "видавити" національних перевізників", - зазначила Ольга.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадавши, МАУ скасовує рейси: через конфлікт між Вірменією та Азербайджаном тепер ніхто нікуди не летить.
Як повідомляв портал Знай.uа, скоро українці зможуть без пересадок літати в Чикаго, Нью-Йорк і Майамі.
Також портал Знай.uа писав, що авіакомпанія Wizz Air ввела збір за надання місць поруч на борту літака.