За останні 5 років дівчата у військах перестали бути рідкістю. Все більше і більше представниць прекрасної статі вибирають для себе армійську службу. Однак зі збільшенням кількості дівчат, збільшилася і кількість неприємних інцидентів, пов'язаних з сексуальними домаганнями або навіть згвалтуваннями. Дівчата вважають за краще мовчати про це, але так проблему вирішити неможливо. Для цього була створена кампанія"Невидимий батальйон".
Головна мета "Невидимого батальйону" - моніторинг ситуації з сексуальними домаганнями і насильством у Збройних силах. Кампанія спрямована на те, щоб впровадити світові стандарти безпеки в ЗСУ, орієнтуючись на досвід кращих армій заходу. Ця кампанія необхідна і відповідно до зобов'язань України за програмою "Жінки, мир, безпека", яку проводить організація Об'єднаних Націй.
Куратор проекту Марина Лазаренко заявила, що на даний момент в рамках кампанії було опрацьовано близько 100 анкет. Вона закликає всіх, хто коли-небудь став жертвою домагань або насильства, або був свідком подібних дій, заповнити анкету і направити її на поштову адресу проекту. Лазаренко підкреслила, що потрібно якомога більше анкет, щоб усвідомити масштаби проблеми і шукати способи їх вирішення.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber щоб не пропустити найцікавіше
В Україні змінюють "заморожені" тарифи: які послуги подорожчали більше за інші, є і 60% росту
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Нагадавши, окупанти на Донбасі повилазили зі своїх схованок під покровом ночі, але ЗСУ були готові: звіт ООС
Як повідомляв портал " Знай.ua", окупанти на Донбасі "винюхували" обстановку за допомогою безпілотників, але отримали "по носі" від ЗСУ: звіт ООС
Також "Знай.ua" писав, воїни ЗСУ показали безглузді спроби найманців Путіна порушити тишу: реакція не змусила себе чекати