Лікування коронавірусу в Україні повністю фінансується державою. І якщо в державній лікарні вимагають заплатити, в цьому випадку потрібно звернутися на гарячу лінію національної служби здоров'я України 16-77.
Про це розповів головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв'ю Радіо Свобода.
Читайте Знай в Google News!
За його словами, співробітники НСЗУ мають свої територіальні підрозділи, вони розглянуть всі випадки порушень і вирішать питання.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Якщо хворий госпіталізований в стаціонар, в лікарні, в якій надається медична допомога хворим з коронавірусною хворобою, держава повністю покриває це лікування. Це так званий "ковідний пакет", на який Національна служба охорони здоров'я України укладає контракт з лікарнею і перераховує кошти", – пояснив Ляшко.
Також головний санітарний лікар порадив українцям готуватись до найгіршого. Однак кожна лікарня забезпечена всім необхідним. У разі нестачі коштів, лікарні звертаються до Національної служби здоров’я.
"Тотально не може не вистачати медичних засобів, адже для цього виділений ресурс. 15 мільярдів гривень виділено з "Ковідфонду" Національній службі здоров’я. 15 мільярдів гривень - МОЗ - 30 мільярдів для системи охорони здоров’я. Плюс перепрофілювання внутрішніх програм відбувається у всіх міністерствах, плюс залучення коштів Світового банку, Євросоюзу і коштів Глобального фонду", - додає Ляшко.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, фейкові штрафи за ПДР щосили розсилають довірливим українцям: як не потрапити "на вудку" шахраїв.
Як повідомляв "Знай.uа", подолати бідність до 2030 вже не вдастся — пандемія остаточно зруйнувала всі надії.
Також портал "Знай.uа" писав, що в Україні скажений Шумахер встановив рекорд з перевищення швидкості: деякі літаки при зльоті так не розганяються.