Політичний блогер Вадим Карасьов прокоментував цю новину.
За його словами, зараз не тільки для Великобританії, але і для багатьох інших країн характерна неоімперська тенденція. Ці держави прагнуть вже не діяти в союзі з кимось, а реалізовувати власні політичні амбіції.
Такі ж метаморфози зазнає політика Лондона. Вона формує свою нову зовнішню політику, в тому числі й на території Чорноморсько-Каспійського регіону. Ця держава все ще по праву називається володаркою морів.
«З цим пов'язаний і візит Зеленського в Британію з підписанням низки угод, ще до того, як було остаточно розв'язано питання розлучення Британії з Європейським Союзом. А також фактично запрошенням українською стороною британських десантників на військову базу під Миколаєвом », - розповідає у своєму відео Карасьов.
Він вважає, що цей крок свідчить про прагнення Великобританії придбати вплив на просторі колишнього Радянського Союзу. Особливо її цікавлять Крим та регіон Південного Кавказу.
Гороскоп на тиждень 7-13 квітня для всіх знаків Зодіаку: Тільцям не позіхати, Дівам зібратися, Стрільцям ризикнути
Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни
Субсидії за новими правилами: кому доведеться оплачувати комуналку власним коштом
Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
У цьому ж руслі йдуть і дії президента Володимира Зеленського. Безумовно, вони вплинуть на історію України. Але яке саме, покаже тільки час.
Раніше повідомлялося про угоду, яку підписали Володимир Зеленський і британський прем'єр-міністр Борис Джонсон.
Також йшлося про приймання, яке королівська сім'я Великобританії зробила українському президентському подружжю.