Багато користувачів електроенергії помічають, що цифри більші, ніж мали б бути згідно з підрахунком. Виявляється, хтось краде "світло".
Читайте Знай в Google News!
Про прилади, які споживають більше електроенергії, ніж вам здається, пише сайт "Жемчужинка".
1.Телевізор
Цей прилад є майже у кожного вдома, а то й по 2-3. В основному всі вимикають телевізор за допомогою пульта, але він так і залишається включеним у мережу. У сплячому режимі телевізор продовжує витрачати електроенергію. У такому стані він споживає приблизно 25 Вт на добу, а це 700 Вт/місяць.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
2. ТВ-тюнер супутникового або цифрового телебачення
Вони зазвичай теж включені в мережу і підключені до телевізора. Споживають тюнери від 150 до 200 Вт за добу, а це за місяць до 6 кВт.
3. Комп'ютер
Включений в розетку стаціонарний комп'ютер, як і телевізор, краде за одну добу 100 Вт, приблизно 3 кВт на місяць.
4. Холодильник
Звісно, відключити від мережі його неможливо. Однак при постійному підключенні холодильник споживає 750 Вт за 24 години, а це 22-23 кВт/місяць. Проте, чим вища температура на кухні, тим важче працювати холодильнику, відповідно він більше витрачає електроенергії. Тому важливо розташовувати холодильник якомога далі від плити і духовки.
5. Пральна машинка
Включена постійно в розетку пралка споживає від 20 до 30 Вт за 24 години. Машинка повинна бути заповнена в міру, оскільки через забитий барабан, вона витрачає більше енергії.
6. Електрочайник
Не потрібно наповнювати електрочайник повністю водою, якщо ви хочете випити одну чашку чаю. Це не економно і навіть шкідливо для здоров'я.
7. Зарядні пристрої
Вони крадуть електроенергію в малих кількостях, приблизно 1-1,5 Вт за добу. Однак зазвичай їх у нас багато, особливо у сім'ях. Багато хто також залишають їх включеними в розетки. Проте це не лише енерговитратно, але і небезпечно.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, вступна кампанія: на яких спеціальностях вимагають ЗНО з української мови та літератури
Як повідомляв портал "Знай.ua", Олена Зеленська розповіла, що зміниться у харчуванні школярів: меню на два тижні, нові санітарні норми та інше
Також "Знай.ua" писав, Укрзалізниця припиняє продаж квитків у "червоній" зоні: перелік напрямків