Експерт з управління репутацією Борис Тізенгаузен розповів про те, що він думає про карантин вихідного дня, який ігнорують деякі українські регіони. За його словами, в діях української влади повинна бути логіка, потрібно було пояснити, чому, наприклад, не можна закривати метро.
Про це Борис Тізенгаузен повідомляє в інтерв'ю на каналі "Politeka Online" в YouTube.
"Якби Кабмін логічно пояснив, чому не можна закривати метро, але можна закрити ресторани... Одна станція метро за вечір людей більше пропускає через себе, ніж всі ресторани разом узяті", - зазначив фахівець.
За його словами, українському уряд потрібно було надати певну модель щодо того, чому закриваються ресторани, а метро працює. Він стверджує, що Кабмін повинен був пояснити, що в ресторанах люди, сидячи навпроти один одного і активно розмовляючи, заражаються коронавірусом швидше.
Читайте Знай в Google News!
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
"Ось модель нам намалювала, що якщо ми закриємо ресторани, фітнес-центри, салони краси, то у нас буде не 11700, а, наприклад, через тиждень у нас буде 10100, потім буде 9700... якби вони нам на математичній моделі показали, що це дійсно ефективно, може бути і не було б питань у тих же рестораторів", - підкреслив Борис Тізенгаузен.
Він також підкреслив, що обмеження щодо продажу навинос в ресторані абсолютно нічого не дають. Крім того, експерт додав, що в Україні вже давно не вірять владі, але якби влада сказала про локдаун, як було навесні, то економіка б так не впала.
"Навесні ми ж прийняли це і ніяка економіка нікуди особливо не обвалилася, тому що і гроші у нас знайшлися на ковидний фонд. Якщо жорсткий локдаун, то жорсткий", - уточнив фахівець.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Також він розповів, що нещодавно розмовляв з депутатами з партії "Слуга народу", які теж не розуміють, навіщо потрібен карантин вихідного дня. За словами Бориса Тізенгаузена, "люди хочуть пояснень".
Нагадаємо, що український заробітчанин розповів про карантин вихідного дня в Україні та Словаччині.
Як повідомляв портал "Знай.ua", український артист Павло Варениця висловив свою думку про карантин вихідного дня.
Також "Знай.ua" писав, що у мережі розповіли, як пройшов карантин вихідного дня в Україні.