У Мексиці наркокартелі є невід'ємною частиною суспільства – вони будують церкви, лікарні і школи. Суспільство сприймає це негативно, але вже звикло до цього.
Про це після повернення з Мексики розповів засновник і креативний директор мережі преміальних коворкінгів Creative States Ілля Кенігштейн в ефірі «Романенко Бесіди».
«Мексика – це федерація, там 31 штат. Не всі території управляються державою. В якійсь мірі це схоже на те, що є у нас. Для нас очевидним є те, що східні території захоплені Росією. Але для мексиканців так само є очевидним те, що у них на частині територій держава може в меншій мірі управляти, тому що вони знаходяться під управлінням наркокартелів», - розповів він.
За його словами, наркокартелі є невід'ємною частиною мексиканського суспільства. Вони давно соціалізувалися, і стали не просто організацією, яка виготовляє і поставляє наркотики. Наркокартелі займаються будівництвом церков, лікарень і шкіл.
Кенігштейн навіть порівняв мексиканські наркокартелі з українськими олігархами.
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
«Це точно так само, як в Сирії є терористичні організації. Таким же чином і наркокартелі в Мексиці стали частиною суспільства. Суспільство сприймає це негативно, але звикло до цього. І в цьому дуже велика паралель між тим, що є у нас, в контексті олігархів. Хоча для мешканців Швейцарії це дикість взагалі», - зазначив бізнесмен.
Нагадаємо, Знай.uа повідомляв, що міністра Петрашка звинуватили в бажанні «підгребти під себе» Держспоживслужу, яка повинна підкорятися Мінагрополітики.
Раніше Катерина Котенкова заявила, що зарплати та прожитковий мінімум зростуть, але пропорційно збільшаться податки, внески та штрафи.