Ревізор перевірив популярний супермаркет "Ашан" на Великій Окружній. У роботі закладу торгівлі було виявлено як плюси, так і мінуси. Ревізор назвав недоліки в організації роботи супермаркету під час карантину.

Серед плюсів вказано те, що у залі є дезінфектор, на вході рахують відвідувачів і вимірюють їм температуру. На кухні працівники працюють у масках, шапочках, рукавичках тощо. У повному порядку й медичні книжки співробітників.

Супермаркет "Ашан", скріншот: YouTube

Зазначається, що овочі, м'ясо та інші продукти зберігаються правильно і є стікери. У холодильнику продукти накриті. Що важливо — всі співробітники добре знають норми зберігання продуктів, а також правила карантину.

Однак ревізор назвав і мінуси у роботі супермаркету "Ашан". Зокрема не дотримується дистанція між покупцями. Показник люменометра на ручках кошиків високий, попри те, що їх і дезінфікують. У рибному відділі перевищена температура зберігання. Овочі і фрукти — не запаковані, а люди беруть їх голими руками, що може бути небезпечно. Та попри ці недоліки Ревізор рекомендує "Ашан" на Великій Окружній.

Популярні новини зараз

ПриватБанк без попередження блокує рахунки

Гороскоп на сьогодні 20 серпня: фінанси тельців, міцність терезів та передчуття риб

Важливі зміни у переказах на картки: що впроваджують

Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати

Показати ще

Нагадаємо, водіям відправлятимуть штрафи за порушення ПДР на e-mail, коли прийдуть "листи щастя". Штрафи за порушення правил дорожнього руху будуть відправляти електронною поштою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Епіцентр і Нова лінія потрапили під приціл Антимонопольного комітету, у чому їх підозрюють. В АМКУ вважають, що робота мереж під час карантину є одержанням неправомірної переваги над конкурентами

Також "Знай.ua" писав, найбідніші та найбагатші області України – у Держстаті розповіли, де заробляють найбільше. Державна служба статистики України оприлюднила попередні дані про доходи та витрати населення