В Україні пропонують ввести нове державне свято, яке передбачає возвеличення лідера держави. Так, мова йде про День президента, який пропонують святкувати в День народження Віктора Ющенка.

Відповідна петиція з'явилася на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

"Пропоную відзначати День Президента в Україні і робити це щороку, 23 лютого в День народження видатного політика Незалежної України Віктора Ющенка", - написав автор петиції Лопуга Владислав.

Зеленський, фото: Офіс президента

За його словами, дане свято буде одним зі способів боротьби "із залишками Радянського союзу", а також час для того, аби надати відповідну повагу роботі, яку виконує лідер держави:

Популярні новини зараз

Перекази з картки на картку різко впали: НБУ готує нові правила

Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації

Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи

Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють

Показати ще

"Крім того, це буде проукраїнський інструмент боротьби із дотримання "совкових" традицій та викорінення радянського духу з людей і, звісно, надана відповідна повага до кропіткої роботи, яку, сивіючи, пророблювали президенти, зокрема, з відважною націоналістичною позицією це робив Віктор Андрійович".

Скріншот петиції

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що українці оцінили рік правління Володимира Зеленського.

Як повідомляв портал "Знай.ua", чи відбере ПЦУ в МП Києво-Печерську лавру? Зеленський дав відповідь

Також "Знай.ua" писав, що Володимир Зеленський нагадав військовим їх роль в Україні.