Незвичайне фото з'явилося в мережі на минулих вихідних. Так, на морському узбережжі в Кирилівці в море "намагався заплисти" цілий автомобіль.

"Мерседес" невідомим чином припаркувався просто у воді і ледь не поплив, кажуть свідки. Про те, що користь морської води дуже сумнівна для машини, і говорити не варто.

Азовське море, фото: youtube

Місцеві відпочиваючі сприйняли такий маневр як звичайне автохамство. І дуже незадоволені такою поведінкою відпочиваючих, яким могло бути просто лінь залишати автівку далеко від пляжу.

Варто зазначити, що автохамство у гарячий пляжний сезон - не рідкість. Таких мажорів на дорогих автомобілях вистачає скрізь і завжди. От, наприклад, свіже відео з Грибівки - Ланд Крузер розсікає пляжними пісками вечірньої Грибівки. Очевидно, кермувальнику глибоко наплювати, що він комусь заважає відпочивати.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 23-29 червня для всіх знаків Зодіаку: авантюра Овнів, важливий крок Раків та тривога Скорпіонів

Тепер не лише штрафи: ТЦК почали через суд відбирати документи у ухилянтів

Штраф – це ще квіточки: ТЦК застосовують новий метод впливу на ухилянтів

Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися

Показати ще

Нагадаємо, Євросоюз відкриває кордони, але українці зарано раділи — Херсон і Одеса, ось наша доля.

Як повідомляв Знай.uа європейські копи відловлюють заробітчан цілими автобусами — жарти закінчилися, документи в суді.

Знай.uа писав, Польща скасувала авіарейси з України, скільки ще заробітчанам доведеться сидіти вдома.