У Чорнобильському заповіднику знайшли рідкісних комах, які більше схожі на інопланетних створінь.
Співробітники Чорнобильського заповідника в ході експедиції по заповідній території знайшли червонокнижних комах. Про це повідомляє Чорнобильський біосферний радіаційно-екологічний заповідник у Facebook.
"В рамках Угоди про співпрацю з Державною установою" Інститут еволюційної екології НАН України "на території Чорнобильського заповідника проводяться дослідження видового складу комах. Зараз вчені заповідника спільно з співробітниками Інституту проводять чергові польові дослідження популяцій перетинчастокрилих комах і моніторингові генетичні дослідження популяцій мух-дрозофіл", - зазначено в повідомленні.
Перші обстеження підтвердили наявність в Заповіднику таких червонокнижних видів комах, як бджола-тесляр, джміль моховий, сфекс рудуватий, та інших.
Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки
Соціальні виплати не приходять: що потрібно перевірити
Маєте встигнути до 15 березня: "Ощадбанк" попередив всіх пенсіонерів
Може вибухнути будь-якої миті: "Нафтогаз" зробив заяву для українців із газовими плитами
При цьому, як не дивно, злісних шкідників в Чорнобильській зоні немає.
Так, фахівці зазначили, що інвазивного виду плодових мушок (дрозофіл), які завдають значної шкоди сільськогосподарським культурам, на території заповідника не виявили.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Чорнобиль перетворився на заповідник рідкісних видів
Як повідомляв портал Знай.ua, у Чорнобильській зоні виявили гніздо рідкісного птаха
Також Знай.ua писав, на камеру потрапив унікальний метелик в Чорнобильській зоні