Один український військовий минулої доби, 18 вересня, отримав поранення, підірвавшись на вибуховому пристрої.
Про це повідомив пресцентр штабу ООС. Зазначається, що боєць ЗСУ під час гасіння трави на Горлівському напрямку, Донецька область, отримав поранення внаслідок детонування невідомого пристрою. Це сталося неподалік населеного пункту Залізне.
На інших ділянках фронту ЗСУ не зазнали втрат.
Так, поблизу населеного пункту Водяне бойовики провокували військових пострілами з підствольного гранатомету, а час поблизу Новотошківського - з великокаліберного кулемета.
Українські захисники вогонь у відповідь не відкривали.
"Серед особового складу Об’єднаних сил бойових втрат і поранень унаслідок ворожих пострілів немає. На інших ділянках уздовж лінії зіткнення режим припинення вогню зберігався у повному обсязі", - зазначили у штабі.
"Київстар" з кінця травня працюватиме по-новому
Пенсіонерам та малозабезпеченим перерахують виплати
Тарифи на газ збільшаться майже на 50%: кому варто приготуватися
На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, на Донбасі підірвалися українські захисники з лав ЗСУ: один загинув, трьох поранено
Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі загинув воїн ЗСУ: в ООС прозвітували про численні обстріли та загострення ситуації
Також "Знай.ua" писав, Донбас охопила підозріла тиша: ЗСУ не втрачають пильності та готові до миттєвого реагування