21 вересня, по всій Україні буде тепло, сухо, багато сонця. Незважаючи на похмурий досвітній час, з самого ранку на небі не залишатиметься жодної хмарки, та до кінця дня погода буде ясною. Без опадів.
Про це повідомляє синоптик Наталя Діденко.
Читайте Знай в Google News!
За словами Діденко, атмосфера натрудилась недавно, витираючи дощем літню пилюку, легенько підштовхнула заморозками чи просто дуже низькою температурою повітря тих, хто збирався чекати визрівання помідорів до мінімум Миколая і, задоволена, прилягла відпочити. А з нею і синоптики.
"До кінця тижня в Україні буде тепло, сухо, багато сонця. Карта на завтра. Хіба що туманами осінь нагадуватиме, хто тут - головний вже. І ще холодними чи прохолодними ночами. А у денні години очікується +20+26 градусів", - зазначає синоптик.
Погода, фото facebook Наталки Діденко
У Києві завтра й по тижню буде сонячно. У понеділок в столиці +22, +23 градуси. Надалі до +25, +26 градусів. Діаграма.
Так що найближчим часом - навала темних окулярів у поєднанні із легкими флісами чи кардиганами, рожевих помідорів, фантастичного винограду, світлого взуття і світлих надій на темну осінь у вигляді смачних консервацій і варення.
Народний прогноз погоди
21 вересня відзначається свято Різдва Пресвятої Богородиці. Наші предки підмітили, якщо цього дня сприятлива погода, то й осінь буде теплою. Слідкували також за тваринами: якщо після Малої Пречистої худоба рветься на пасовисько зрання, то і зима буде ранньою.Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Популярні новини зараз
Показати ще
Українцям оновили пенсійні виплати: хто отримає на пару сотень більше
Українцям платитимуть за новими правилами: яку реформу пропонують
Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд
Мобілізація після 60 років: чи можуть ТЦК забирати дідусів до війська
Нагадавши, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження.
Як повідомляв портал Знай.uа, погода в Україні залишатиметься літньою до середини вересня з окремими вторгненнями холодних повітряних мас.
Також портал Знай.uа писав, що кліматологи б'ють на сполох: погода до кінця 2020 в Україні обернеться катастрофою.