Європейський Союз стурбований рішенням КСУ щодо діяльності антикорупційних органів і загрожує тимчасовим зупиненням безвізового режиму.

Читайте Знай в Google News!

Про це йдеться в листі посла України при ЄС Миколи Точицького на адресу віцепрем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанишиної.

"Як поки неофіційно відзначають наші контакти, рішення КСУ є достатньою підставою для початку запуску Єврокомісією механізму тимчасового припинення дії безвізового режиму", - повідомив він.

Євросоюз
REUTERS

Популярні новини зараз

Торкнеться мешканців 9 областей: пенсіонери отримають пристойні доплати до пенсій

Розширення мобілізації: ТЦК прийдуть за чоловіками з відстрочкою – кого торкнеться

Їдеш до Польщі – перевір валізу: за що українцям загрожують штрафи на кордоні у 2025 році

Кардинальні зміни у мобілізації: торкнеться навіть заброньованих

Показати ще

Крім того, вищезгадане рішення КСУ може тимчасово зупинити співпрацю України з МВФ та інтеграцію в енергетичний ринок ЄС.

Своєю чергою у Євросоюзі пропонують українському уряду створити робочу групу для врегулювання питань і зміни Конституції України, щоб Верховна Рада могла створювати держоргани зі спецстатусом.

Безвізовий режим, фото: кадр з відео

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, вступна кампанія: на яких спеціальностях вимагають ЗНО з української мови та літератури

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко назвав опитування Зеленського непотребом: "Зіпсували настрій"

Також "Знай.ua" писав, що нове епідемічне зонування в Україні: які міста стали "червоними". До списку увійшло десять обласних центрів.