Українці найчастіше заражаються коронавірусною інфекцією в місцях масового скупчення людей. При цьому підчепити новий вірус на вулиці практично неможливо.

Читайте Знай в Google News!

Про це повідомив завідувач Чортківського міськмежрайонного відділу ДУ "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України" Микола Михайлюк, передає "Липа".

"Шанс заразитися коронавірусом на вулиці дуже малий. Як на мене, то найбільшу загрозу представляють все ж великі застілля – дні народження, хрестини або весілля. Тоді збирається велика кількість гостей, і мало хто з них дотримується масочного режиму. Бувало, що після гучних святкувань ми мали спалахи захворювання", - пояснив фахівець.

Карантин, фото pxhere

Популярні новини зараз

Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії

Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч

Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення

ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку

Показати ще

На думку Михайлюка, у разі можливості варто перенести такі заходи, або ж святкувати у вузькому колі.

"Ще однією загрозою є громадський транспорт, точніше правила поведінки в ньому. Останнім часом спостерігаємо переповнені автобуси, в яких їдуть пасажири без масок. Саме за таких умов набагато збільшується ризик захворіти, тому що люди знаходяться в закритому приміщенні на невеликій відстані один від одного", - зазначив лікар.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, в Україні з 14 листопада вводять карантин вихідного дня: які обмеження діятимуть.

Як повідомляв портал Знай.uа, голова МОЗ Максим Степанов заговорив про скасування операцій через карантин.

Також портал Знай.uа писав, що кияни начихали на карантин і заполонили метро: "Яка пандемія?"