У неділю, 22 листопада, по всій Україні очікується холодна і похмура погода - подекуди ожеледиця, мокрий сніг і налипання.
Читайте Знай в Google News!
Синоптик Наталка Діденко на своїй Facebook-сторінці попереджає, що найближча неділя буде в Україні по-листопадовому холодною.
"Найближчої ночі пройдуть місцями на Півночі, у Центрі, потім завтра вдень волога маса піде на Схід та на північний схід - дощ чи мокрий сніг, залежно від температури повітря. Тобто, вдень у суботу опади очікуються лише в східних та північно-східних областях (Сумщина, Полтавщина). У ніч на неділю ситуація ускладниться на Сході України, у Дніпропетровській, Полтавській та Запорізькій областях (карта) - передбачається невеликий та помірний сніг, можливе налипання мокрого снігу, на дорогах - ожеледиця, ризик ДТП!", - попередила синоптик.
Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків
Українцям масово скасовують соцвиплати: влаштують ретельну перевірку - за що каратимуть
Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, погода на 21 листопада для всієї України: колючі морози і сніг накриють декілька областей.
Як повідомляв портал Знай.uа, синоптики прогнозують в Україні аномальну зиму.
Також портал Знай.uа писав, що кліматологи б'ють на сполох: погода до кінця 2020 в Україні обернеться катастрофою.