Посли, які представляють в Києві країни G7, висунули вимоги щодо того, як саме реформувати нашу судову систему.
У програмі «НеДобрий Вечір» свою думку про те, що відбувається висловлює Ігор Лесєв.
«Чому Україна не друга Франція і навіть не перший Габон? Тому що, коли посли в суверенній країні публікують щось подібне - їх тут же викликають в МЗС на килим. Те, що у президента України та Конституційного Суду є якісь срач між собою - це наша з вами внутрішня справа. Ми з вами формуємо систему влади в Україні. А весь світ приймає або не приймає те, що ми тут робимо. У суверенній країні ніколи подібна писулька від послів з'явитися не може», - обурюється ведучий.
І біда не тільки в тому, що Україні сміють вказувати - але і в тому, що саме їй вказують. В цьому випадку, наприклад, дипломати радять скоротити повноваження КСУ і збільшити в ньому необхідний кворум для прийняття рішень - тобто, по суті, паралізувати його роботу. Крім того, кандидати на посади суддів повинні отримувати схвалення з-за кордону. Іноземні партнери України бажають контролювати й інші вищі судові органи країни.
«Ця писулька не про судову реформу, нічого подібного. Ця писулька про те, тварі ми тремтячі чи право маємо? У моєму уявленні незалежність - це суверенітет народу над прийняттям всіх рішень. Вдалі, дебільні, які завгодно - але це наші з вами рішення. А Зеленський розповідає нам про будівництво доріг, але поки у нього прискореними темпами виходить тільки бордель», - заявляє Ігор Лесєв.
Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Також Лесєв висловився проти скорочення складу Верховної Ради.