Моторошний випадок стався у Росії. Відтак, невідомий скоїв замах на дружину московського депутата, намагавшись її зарізати. Наразі потерпілу госпіталізували до лікарні, а зловмисника розшукають.
Як відзначається, подія мала місце у Москві. Саме там невідомий і напав на головного бухгалтера престижної IT-компанії, яка займається розробкою та продажем захисту від шахрайства у банках. Так, зловмисник дочекався жінку під її будинком, а потім кілька разів ударив ножем в шию і груди, після чого утік з місця злочину.
На щастя її встиг врятувати чоловік, місцевий муніципальний депутат, який і викликав поліцію та швидку для дружини. Наразі потерпіла знаходиться у лікарні, а правоохоронці вже відкрили кримінальну справу за статтею "Умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю" та розшукують нападника.
Нагадаємо, виламали двері та увірвались всередину: розлючений натовп взяв "штурмом" адміністрацію президента, відео
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації
Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Як повідомляв портал "Знай.ua", українці повстали проти поліцейських, спалюють на вулиці: "Люди, яким набридло"
Також "Знай.ua" писав, що жорстока розправа над 26-річним хлопцем у Каховці переросла у народний бунт, копи мовчать: "Ми вже нікому не віримо"