В Україні 12 травня пройшов страшний ураган, який накоїв чимало лиха в декількох областях країни. Очевидці руйнувань публікують у соціальних мережах фото і відео наслідків негоди.

Чернігівська область

Найбільше негода вирувала в обласному центрі. Саме в Чернігові сильний вітер виривав дерева з корінням і валив їх на автомобілі. Зокрема, такі випадки сталися в центрі міста і на вулиці Коцюбинського.

Чернігівська область, фото з соцмереж

Волинська область

Популярні новини зараз

Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти

Водіїв попередили про важливий документ: не подбаєте – готуйте валізу грошей

Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ

Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні

Показати ще

У цьому регіоні негода наробила біди в місті Ратне: ураганний вітер зірвав дахи з будинків і поштового відділення "Укрпошти". Фото наслідків опублікувало місцеве видання "Буг".

Волинська область, фото з соцмереж

Волинська область, фото з соцмереж

Волинська область, фото з соцмереж

Львівська область

Сильні пориви вітру у Львові повалили дерева. Як розповіли в місцевій міськраді, два дерева впали на пр. Свободи та біля пам'ятника Королю Данилу Галицькому. Ще одне впало на вул. Енергетичній, 8.

Львівська область, фото з соцмереж

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, літня погода і невгамовні пожежі – метеоролог поділилася своїми прогнозами на весну в Україні.

Як повідомляв портал Знай.uа, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження.

Також портал Знай.uа писав прогноз погоди на травень – заморозки, літня спека і дощі зваляться на голови українців.