Терористичні організації ДНР і ЛНР, мабуть, так прагнуть повернутися в Радянський Союз, що вирішили повністю відмовитися від сучасних технологій. Через пандемію коронавіруса в самопроголошених псевдореспубліках також введено карантин, і проводиться регулярне вимірювання температури тіла бойовиків. Однак методи для цього використовуються “дідівські”.
Відомий український блогер Анатолій Штефан Штірліц опублікував на каналі ролик з одного з пропагандистських каналів, де показано, як саме проходить контроль температури в терористичних військах. Для цього використовуються звичайні ртутні термометри.
В цей час весь цивілізований світ вже перейшов на цифрові скринеры, які визначають температуру за секунду.
Очевидно, в ДНР так проводиться повне занурення в Радянський Союз. Поки всі цивілізовані люди користуються новітніми технологіями, терористи в поривах ностальгії використовують давно застарілі градусники. Напевно, температуру ними вимірюють до вечора. Мабуть, якщо ДНР вирішить налагодити власне виробництво, першими на конвеєр встануть чорно-білі телевізори і “Запорожці”.
Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців
Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, на Донеччині бійці ВСУ сповна поквиталися з найманцями за пораненого товариша
Як повідомляв портал Знай.uа, на Донбасі російські окупанти готують примусову евакуацію місцевих жителів
Також Знай.uа писав, українські танкісти показали всю свою міць на військових навчаннях