Як відомо, у зв'язку з послабленням карантину, спричиненого коронавірусом, в Аргентині вже почали працювати ресторани і магазини, щоправда, дещо під забороною все ж залишилося – церкви, а також проводження релігійних служб більш ніж на 10 осіб. А відтак місцевий пастор вирішив обійти заборону та відкрив євангельську церкву під виглядом бару.
Відповідні фото своїй сторінці в Twitter оприлюднив один з відвідувачів Federico Picchio.
За його словами, священники надягли костюми офіціантів і розставили всередині церкви столики; на підносах вони розносять відвідувачам Біблію. Таким чином пастор заявив, що хоче реалізувати конституційне право сповідувати свою віру.
"Ми стоїмо тут в такому вигляді, тому що це єдиний спосіб служити Богові. Отже, крім панірованої телятини до четвертого столика прямує слово боже", - сказав сам святий отець.
Приватбанк масово закриває доступ до рахунків - що вимагає
Відстрочки від мобілізації чекають великі зміни: студентам – приготуватися
Українці працюватимуть до глибокої старості: у Мінсоці готують нововведення
Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни
Також священник додав, що поки влада країни не піде йому назустріч, він буде придумувати інші способи відкрити церкву. Зокрема, замість "бару" останній збирається влаштувати аналог кінотеатру просто неба поруч з храмовим кладовищем - парафіяни зможуть взяти участь в службі в автомобілях.
Así tuvo que abrir la Iglesia Redentor, la persecución religiosa por parte del estado nacional se hace cada vez más evidente.@omarperotti es hora de que te la juegues y te rebeles contra las presiones del gobierno naciónal.#QueAbranLosTemplos pic.twitter.com/UCBOSmMfkR
— Federico Picchio (@Picchio_Fede) June 11, 2020
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Поминальний тиждень - Епіфаній у День Радониці помолився за душі українців
Як повідомляє портал Знай.uа В Україні хворий на covid-19 священник проводив таємні обряди перед смертю
Також Знай.uа писав, що Юрій Солод доклав руку до масових церковних заходів, а потім обурився поширенню епідемії і звинуватив Супрун