Заступник керівника Офісу Президента України Юрій Костюк заявив, що в Україні скасували Зовнішнє незалежне оцінювання тільки для тих, хто не бажає його проходити. Точніше, мова йде про школярів, які не мають намір поступати.
Про таке він розповів під час прямого ефіру політичного ток-шоу "Право на владу", яке транслювали на телеканалі "1+1".
За його словами, скасування ЗНО для школярів, які не будуть поступати до університетів, допоможе зменшити кількість інфікованих коронавірусом, який набирає все більших масштабів на території країни.
"Наразі ми рухаємося сценарієм мінімізації ризиків. Цього року, враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, є абсолютно логічним, що ті, хто не потребує здачі ЗНО можуть бути звільнені, і це, за підрахунками, скоротить на, можливо, 20-30% кількості саме тих дітей, які мали б проходити Зовнішнє незалежне оцінювання. Водночас ті, кому це потрібно, матимуть змогу це зробити. Більш того, ще й покращити за результатами ЗНО середній бал", - сказав він.
Пенсії можна не дочекатися: ПФУ призупинить виплати деяким українцям
Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста
Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей
Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Знай писав, що на Тернопільщині місцеві влади нагадали власникам ресторанів і кафе про карантин.
Як повідомляв Знай.uа Жорсткий карантин в Україні можуть ввести вже з 22 червня, Ляшко озвучив найгірший сценарій
Також Знай.uа писав, у Харкові хочуть посилити карантин, названо умови.