У мережі інтернет з'явилися відео від очевидців, які показують ситуацію на пляжах міста Одеси. Для того, щоб позасмагати й покупатися до моря вийшли десятки тисяч людей, створивши справжнісінькі натовпи. Попри пандемію коронавірусної хвороби COVID-19 та запроваджений карантин, люди не дотримуються соціальної дистанції та не користуються засобами індивідуального захисту, що може спричинити новий спалах захворюваності.
Відповідні записи були оприлюднені Telegram-каналом "Украина Сейчас".
На відео можна побачити, що ситуація на пляжах нічим не нагадує про карантин. Люди знаходяться дуже близько один до одного, масок не носять. Переміщення носять хаотичний характер, про дотримання соціальної дистанції мова не йде.
Жінки на заводи, чоловіки – в окопи: ветеран закликав масштабувати мобілізацію
В Україні готують нові правила мобілізації з 1 січня: все робитимуть автоматично
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Комунальники знову піднімають тарифи: у скільки обійдеться водопостачання у 2026 році
26 червня на Одещині виявили 38 нових випадків зараження коронавірусною хворобою. Загальна кількість інфікувань зросла до 1 565. Щодо ситуації в Україні, то COVID-19 підтвердили вже в 42 065 осіб, за останню добу - 948 нових випадків.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше У Києві на пляжах відбуваються дивні речі: куди краще не потикатися.
Як повідомляв портал Знай.ua, Кияни вирвались з карантину на пляжі - як запалювали гарячі українці в перші дні червня.
Також Знай.ua писав, що Дніпро відкриває купальний сезон - де можна позасмагати, список пляжів.