Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відзвітувала про перші 100 днів роботи на посаді. Окремо вона висвітлила питання "посадок" - кримінальних вироків за резонансними справами та справами щодо корупції, яких від неї особливо очікує громадськість.
Про це вона розповіла у відеозверненні, розміщеному на каналі Офісу генерального прокурора на сайті YouTube.
"Чого найбільше чекає від мене суспільство? Звичайно,"посадок". І вони є! Так, за ґратами не топкорупціонери й не політики першого ешелону – все ще попереду.
За весну, яка стала символічною часом покарань, 4 400 осіб визнано винними й засуджено до обмеження або позбавлення волі. Серед них 28 осіб, які вчинили корупційні злочини, 7 – кримінальні злочини, які заподіяли шкоду в особливо великих розмірах, 40 учасників організованих груп та злочинних організацій", - стверджує Венедіктова.
Різке похолодання та мокрий сніг: коли зміниться погода – теплої зими чекати не варто
"Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
В Україні готуються до обмежень газопостачання: що чекає на споживачів
Контроль за картковими переказами посилять: які суми зацікавлять банк та податкову
Таким чином, представниця закону визнала, що очікуваних ув'язнених народ не отримав, але обнадіяла можливими майбутніми вироками.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше Венедиктова розповіла, як будуть судити Порошенка — "Завтра..."
Як повідомляв портал Знай.ua, Нова генпрокурорка Венедиктова звільнила Трепака, який вів справу Каті Гандзюк.
Також Знай.ua писав, що Венедиктовій загрожує їсти ″подушку″ - генпрокурорці не вистарчає 38 тисяч зарплати.