Не встигли у Львові оплакати лякаря, який пожертвував собою, рятуючи інших від covіd-19, як стало відомо про смерть його брата.
У Черкасах від ускладнень, викликаних коронавірусом, помер лікар-хірург Олег Гайда. Померлий - брат начальника Львівського військового госпіталю Івана Гайди, який раніше також помер від ускладнень covіd-19.
Про смерть черкаського лікаря в своєму Facebook написав його син Ігор Гайда.
"Помер мій тато. Нічого не скажеш. Тільки біль ..." - йдеться в повідомленні.
В мережі також з'явилася заява Черкаської міської ради, виконавчого комітету та міського голови Анатолія Бондаренка, які висловили свої співчуття рідним Олега Гайди.
"Колеги і пацієнти будуть пам'ятати Олега Михайловича як кваліфікованого, грамотного фахівця, працьовитого і дисциплінованого, вимогливого до себе та підлеглих. Його смерть - непоправна втрата для черкаської громади. Вічна пам'ять!" - йдеться в заяві мерії.
Варто зазначити, що ні в повідомленні сина, ні в заяві міської ради нічого не сказано про причини смерті лікаря.
Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат
Росія знову била "Кинджалами" та "Калібрами" по енергетиці та цивільних. Жахливі наслідки на Харківщині, Тернопільщині та Львівщині
ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку
В українців перевірять житло – прийдуть додому
Однак в Facebook-спільноті "Лікарі України разом" уточнили, що хірург помер від ускладнень, викликаних коронавірусом.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, на Львівщині китайський вірус забрав життя легендарного медика
Як повідомляв портал Знай.ua, у Франківську помер відомий медик - врятував сотні пацієнтів, а себе не зміг
Також Знай.ua писав, у Дніпрі помер легендарний лікар-інфекціоніст — врятував безліч життів