В Тернополі правоохоронці спіймали чоловіка, який облаштував собі справжній город на даху дев'ятиповерхівки, де вирощував коноплю.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Як відзначається, із санкціонованим обшуком до чоловіка з Тернополя нагрянули копи, адже останній підозрювався в переховуванні зловмисника, причетного до зґвалтування, а також викрадення та підпалу автомобіля.
Щоправда, знайшли вони зовсім не те, що очікували. Так, зловмисник за час карантину облаштував собі город на дев'ятому поверсі та вирощував коноплю.
Вересень 2025: 5 днів, коли потрібно бути максимально обережними, українців попереджають
Чоловіків 18–22 років розвертають на кордоні: хто отримає відмову
У вересні тарифи зростуть: кому доведеться більше платити за електроенергію
Пенсіонерам блокуватимуть картки: що варто знати
"Під час обшуку працівники поліції виявили і розшукуваного, і невеличке городництво на даху багатоповерхівки. Так, було знайдено дванадцять рослин, схожих на коноплю, висаджених в полімерні банки, а також пістолет", - йдеться в повідомленні.
За незаконне зберігання заборонених предметів тернополянин відповідатиме у суді згідно статей 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та 310 (Посів або вирощування снодійного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що у Львові накрили віртуозного афериста
Як повідомляв портал "Знай.uа" в Запоріжжі аптека постачає наркоманам "легальні" наркотики
Також,"Знай.uа" писав, що на Закарпатті горе-мати втратила доньку в лісі.