Глава Міністерства інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що АТ "Укрзалізниця" може скоротити продаж квитків на 50%, іншими словами — буде введений так званий шаховий порядок доступних місць у поїзді. За словами Криклія, таке можливо, якщо буде відповідна рекомендація МОЗ. Відповідну заяву Криклій зробив в ефірі програми" Сніданок з 1+1 " у середу, 28 жовтня.
"Якщо буде відповідна рекомендація МОЗ, то цілком ймовірно. Ми це обговорюємо на комісії. МОЗ виступає з ініціативою, тому що вони бачать зростання (кількості хворих, – ред.) по експоненті", заявив Криклій.
Міністр додав, що в електричках потрібно обмежити кількість тих, хто сідає у вагони, так як контролювати кількість пасажирів в цьому випадку складніше.
Також Криклій повідомив, що до новорічних свят Укрзалізниця може ввести додаткові поїзди за популярними напрямками.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber щоб не пропустити найцікавіше
Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Нагадавши, коли перевести годинник і як адаптуватися
Як повідомляв портал Знай.uа,перехід на зимовий час 2020: коли і навіщо він потрібен