Ті, хто займається на своїй дачній ділянці або городі висаджуванням насіння, знає, що у моркви дуже дрібне насіння, а хто не знає, той просто не садив її. Дуже важко садити в рядок, сіючи просто долонею. Як правило, понад 50% потім виривається, бо що? Тому що треба проріджувати.

У гіршому випадку "господині" так шкодують той овоч, який зійшов, що залишають урожай моркви кривою та тонкою, як ниточка. Щоб цього не сталося, потрібно взяти на озброєння цікавий лайфхак із лотком курячих яєць.

Про цей дивовижний спосіб посадки моркви розповів один із українських блогерів, який публікує свої дачні поради городникам у мережі YouTube.

Посадка моркви, скріншот: YouTube

Як садити насіння моркви за допомогою звичайного картонного лотка від яєць

Для початку знайдіть класичний картонний лоток для курячих яєць. Бажано, щоб це був повний лоток на 30 одиниць яєць.

Популярні новини зараз

"За газ - 30, а за доставку - 100": у "Нафтогазі" відповіли на важливе питання

Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно

Показати ще

Прикладіть лоток до ділянки, де має бути морквяна грядка. Так у вас утворюється відразу 6 рядків по 6 лунок. Глибина ідеальна, зручно по одному насінню кидати.

Посадка моркви, скріншот: YouTube

Після цього просто обережно притрусити землею і полийте. Морква стійка до холодів, навіть якщо у травні обіцяють морози, не варто хвилюватись. Виросте та вистоїть у будь-яку погоду.

Нагадаємо, ця приправа змусить розсаду тягтися до сонця, немов на дріжджах: три дієві рецепти підживлення.

Раніше повідомлялося, як отримати найкращий урожай картоплі, використовуючи "лайфхак" із горохом: результат відбере дар мови.

Також, як садити картоплю за старими народними традиціями: бульба буде рівна і без плям.