Президент Володимир Зеленський зобов'язаний виплатити штраф за порушення карантину під час відвідування кафе в Хмельницькому.
Про це глава держави заявив журналістам на брифінгу в Чернігові.
"Можна зняти маску, так краще чути, а то буде, як на Хмельниччині, випишуть мені штраф, і, в принципі, правильно зробили", - сказав Зеленський на початку підходу до преси.
У свою чергу на Facebook-сторінці прес-служби МВС з'явилася інформація про те, що адміністративні протоколи було складено на власника кафе і його відвідувачів: Зеленського, керівника Офісу президента Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного санлікаря Віктора Ляшка, голову Хмальницкой ОДА Дмитра Габінета і мера Хмельницького Олександра Симчишина.
Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Банки встановили ліміти на зняття грошей
Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні
Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Варто уточнити, що штраф за порушення карантину становить від 17 000 до 34 000 грн.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський похвалився "елітним" життям президента – замість сцени Кварталу кортежі і вертольоти.
Також портал Знай.uа писав, що Зеленський сховався від злиденних пенсіонерів за стіною охорони – "Не Хмельницький, а лігво ворога?".