Одеський блогер перерізав собі горло просто під час судового засідання. Таким чином він виступив проти Зеленського.
У п’ятницю 31 липня Приморський райсуд Одеси відправив у СІЗО без права на заставу блогера Стаса Домбровського. Його підозрюють в хуліганстві (ч.2 ст. 296 КК України).
Після оголошення рішення Домбровський полоснув себе по горлу лезом.
Кров вдалося зупинити - блогеру на місці надали медичну допомогу і госпіталізували.
Відзначимо, сам Домбровський стверджує, що кримінальну справу проти нього сфабрикували, а він заступився за друга, на якого напали близько десяти осіб
ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Комік посміявся з загиблих ухилянтів": "Вони ж ідіоти"
Новий предмет у школах обурив батьків: не довіряють вчителям
Ціни на газ зростуть: причини підвищення
Домбровський є багатодітним батьком. Він заявляє, що нічого протизаконного не робив.
Головним винуватцем репресій проти себе Домбровський називає президента країни, якого регулярно критикує.
"Зеленський – це нісенітниця, давіть під***са. Служби безпеки України у нас немає - з чим вас і вітаю. Захищайте свої права самі. Пора змітати цю й***ну владу... Зеленський - це Чаушеску - розстріляти Зеленського!", - заявив Домбровський.