У неділю, 5 серпня, в Україні буде помірно теппла і комфортна погода. Лише південь країни відчує грозу і побачить дощ.
Читайте Знай в Google News!
Про це повідомляє відомий сноптик Наталка Діденко на своїй сторінці у facebook.
"На решті території - без істотних опадів. Завтра циклон покрутиться собі далі, залишивши лише в Приазов‘ї локальні опади. А ось до західної частини України підійде вологий атмосферний фронт - за раз він ще в Німеччині. Решта території в неділю - суха й сонячна", - зазначає синоптик.
ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять
Ціна газу на наступний опалювальний сезон: "Нафтогаз" прийняв важливе рішення
Ухилянтам надійдуть сповіщення: як повідомлять про розшук
Надбавки за вік у травні: хто з пенсіонерів може отримати
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, для людства найближчі п'ять років стануть найспекотнішими за весь період спостереження. Вчені заявляють, що це в першу чергу пов'язано з глобальним потеплінням, яке ставатиме сильнішим і сильнішим.
Як повідомляв портал Знай.uа, погода в Україні залишатиметься літньою до середини вересня з окремими вторгненнями холодних повітряних мас.
Також портал Знай.uа писав, що кліматологи б'ють на сполох: погода до кінця 2020 в Україні обернеться катастрофою.