У прес-службі операції Об'єднаних сил у соціальній мережі Facebook повідомили про те, що, станом на 7:00 10 жовтня, ситуація в районі проведення ООС повністю контролюється українськими захисниками.

Читайте Знай в Google News!

За минулу добу, 9 жовтня, зафіксовано один факт порушення режиму всеосяжного припинення вогню з боку Збройних ворожих формувань Російської Федерації.

Зокрема, у районі відповідальності Оперативно-тактичного угруповання "Північ" поблизу населеного пункту Шуми ворог здійснив кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї. Ця вогнева провокація противника не несла загрози нашим оборонцям, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували. ООС

Жоден український воїн, в результаті пострілів путінських окупантів, не загинув. На території Донецької та Луганської областей триває гасіння пожеж з боку вогнеборців ДСНС та військовослужбовців Збройних Сил. Ними було локалізовано пожежі в районах населених пунктів Новоолександрівка і Катеринівка, недалеко від Майорська, осередки загоряння були остаточно ліквідовані в нічний час.

Популярні новини зараз

Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку

Сиділи без світла, а тепер ще й без газу: українців попередили про можливі обмеження

Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни

Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ

Показати ще
Однак триває боротьба з вогнем поблизу села Болотене. Порушень режиму повного і всеосяжного припинення вогню, від початку поточної доби, 10 жовтня, в районах відповідальності українських підрозділів зафіксовано не було.

По всій лінії розмежування спостерігається тиша. Підрозділи, залучені до проведення операції Об’єднаних сил, продовжують неухильно дотримуватися умов режиму припинення вогню та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки. Слава Україні! ООС

Скріншот: facebook.com/pressjfo.news

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, головне за ніч: британський "подарунок" Україні, новий формат ЗНО, скасування зимового часу та фейкові штрафи за ПДР.

Як повідомляв "Знай.ua", Україна можуть залишити в "зимовому часі" назавжди-з'явився документ про переведення годинників

Знай.ua писав, У Запоріжжі десятирічний хлопчик заступився за матір і зарізав п'яного батьків.