Українську економіку врятують лише підприємці, представники малого та середнього бізнесу. І поки влада цього не зрозуміє і буде ″кошмарити″ цей бізнес, замість того, щоб дати можливість розвиватися — країна з кризи не вийде.

Про це заявив голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвлі в ефірі програми ″Свобода слова Савіка Шустера″.

Саакашвлі коротко окреслив ситуацію, в якій опинилась Україна. Пандемія згубно вплинула на економіку всіх країн, а на українську ще більше, адже і до епідемії ситуація була дуже погана. Тому зараз економіка буде падати ще стрімкіше, а грошей у бюджеті буде все менше.

″В результаті буде великий тиск на податкову — давайте наїзджати і забирати гроші у малого і середнього бізнесу, вони будуть як голодні вовки на них наїзджати... Якшо закон не поміняти, він дає великі права податковій кошмарити бізнес,″ - спрогнозував ситуацію Саакашвлі.

Та це не допоможе врятувати українську економіку, зазначив політик. Він підкреслив, що уряд не зможе подолати цю кризу, це може зробити лише бізнес. Кризу здолають ті люди, які створюють робочі місця, зазначив Саакашвлі.

Популярні новини зараз

У Києві гаряча парочка залишила купальники на березі - п'яні, голі і не смішні

"Повідомте всім", - відомий астролог передрік швидку загибель Путіна

Українцям знов перерахували пенсії та доплати: хто і коли отримає більше грошей

У Дніпрі молоді батьки ледь не втратили донечку через зомбо-ящик - летіла з вікна, як метелик

Показати ще

″Українську економіку врятують бізнесмени, врятують підприємці з ФОПами, на яких зараз масово наїзджають, врятують маленькі цехи, врятують маленькі сервісні об'єкти, врятують в тому числі і великі підприємства, які зараз є. Але ми, як мінімум, повинні від них відчепитись. А по-друге, максимально дати їм свободу, дати простір. Другої функції я не бачу. 30 років держава працює проти приватних ініціатив, 30 років на них наїзджають... Вся система як праювала 30 років, так і працює. Але вона вже тоне, вже на межі. Тому я вважаю, що єдиний вихід — це свобода підприємцям і в цьому я буду йти на пролом″, - заявив Саакашвлі.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, Саакашвілі розповів, чому погодився на запропоновану Зеленським посаду

Як повідомляв портал Знай.ua,  Саакашвілі зізнався, що йому доручив зробити Зеленський на новій посаді

Також Знай.ua писав, Грузія поставила Україні жорсткий ультиматум через Саакашвілі